Jauna, pilnībā renovēta dzīvojamā ēka Rīgas centrā.

Rīga, Brīvības iela

APRAKSTS

Jauna, pilnībā renovēta dzīvokļu ēka Rīgas centrā. Piedāvājumā ir pieejami jauni dzīvokļi 1934. gadā celtā ēkā, mājas projektu izstrādāja izcilā arhitekte Lidija Hofmane-Grīnberga.
Māja pilnībā renovēta 2017. gadā. Tai ir jaunas komunikācijas, stāvvadi, apkures mezgls, ir nomainīts jumts, atjaunota kāpņu telpa un visos dzīvokļos uzstādīti domofoni.
Ēkas atjaunotā un izgaismotā fasāde ne tikai lieliski izskatās jebkurā diennakts laikā, bet ļauj arī saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atlaides.
Koka logu rāmji ar trīskāršo vai akustisko stiklojumu nodrošina gan energoefektivitāti, gan pārsteidzoši labu pilsētas trokšņu slāpēšanu.
Projektā ir pieejami 18 atbilstoši mūsdienu prasībām, pārplānoti 1.-3.istabu dzīvokļi, platībā no 33-73m2. Katram dzīvoklim ēkas pagrabā pieejama norobežota noliktava un dzīvokļiem no 2.-5.stāvam cenā ir iekļauta auto novietošanas iespēja labiekārtotā pagalmā.
Dzīvokļi ir rūpīgi atjaunoti, saglabājot vēsturiskos griestu noapaļojumus. Grīdas sedz ozola trīsslāņu parkets, klasiskā stila iekšdurvis. Dzīvokļu ārdurvis ražotas uzņēmumā Reaton. Santehnika izvēlēta no pašmāju labākā ražotāja PAA, kā arī no kvalitatīvā ražotāja Villeroy&Boch un Hansgrohe.
Ēkā ir pilnībā pārbūvēta apkures sistēma. Apkures sistēma apvieno labākos elementus no pagātnes un mūsdienām– atjaunotus čuguna radiatorus, kas zināmi kā lieliski siltuma akumulatori salikumā ar modernu siltummezglu un individuālo siltuma uzskaiti, kā arī ar regulēšanas iespēju katram dzīvoklim.
Dzīvokļu pircējiem pieejami īpaši finansējuma noteikumi DNB bankā.


PIETEIKUMS

0 EUR

Cena m² 0 EUR / m²
Telpu platība - m²
Zemes platība - m²
Stāvs - / -
Telpu skaits -