Eleganta un teicami renovēta ēka, kura atrodas "Kronvalda parkā"

Rīga, Vingrotāju iela

APRAKSTS

Pilnībā atjaunota vēsturiska ēka, kas 1868.gadā celta kā pirmais vingrotāju nams. Jau kopš ēkas uzcelšanas tur darojusies vingrotava, no kā arī cēlies Vingrotāju ielas nosaukums. 2014.gadā ēka nonāca privāta investora rokās, kurš ieguldot 3,5 miljonus eiro ēku pilnībā renovēja un atjaunoja. Jaunais investors ēku izveidoju, kā privātu klīniku ar ārstu kabinetiem un pilnībā aprīkotām operāciju zālēm. Ēkas plānojums un konfigurācija atļauj izmantot ēku arī citām funkcijām, kā piemēram vienas kompānijas biroja vajadzībām (Advokātu, Interneta tehnoloģiju vai cita biroja vajadzībām). Piebraukšana ar auto pie ēkas no Valdemāra ielas.

Ēka ir aprīkota ar vairākam modernām un spēcīgām ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām, kā arī savs dīzeļģenerators, kuru iespējams lietot nepieciešamības gadījumā. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar diviem liftiem (viens ir kravas izmēra lifts).
Ēkas 1. stāvs izveidots kā recepcija ar lielu uzgaidāmo zāli, kafejnīcu un sporta zāli.
Ēkas 2. un 3. stāvi pateicoties augstajiem griestiem izvietoti divos līmeņos, kur 2.stāvā ir 9 telpas un 3.stāvā 5 kabineti (plānojumus iespējams mainīt).
Ēkas 4.stāvā šobrīd izveidoti 15 kabineti.
Ēkas 5.stāvā ir 2 lielas pārrunu telpas un 6 kabineti.
Pagrabs sadalīts atsevišķās vienībās, kuru var izmantot kā "back office" vai noliktavu.

PIETEIKUMS

20 000 EUR

Cena m² 8 EUR / m²
Telpu platība 2 500 m²
Zemes platība 767 m²
Stāvs - / -
Telpu skaits -