Ražošanas un komercapbūves teritorija

Rīga, Mālu iela

APRAKSTS

Saskaņā ar līgumu, aicinām iesniegt rakstveida piedāvājumus par AS “Dzintars” piederošā nekustamā īpašuma iegādi.

Ražošanas un komercapbūves teritorija, ko veido divi funkcionāli saistīti nekustamie īpašumi: zemes gabals ar kopējo platību 65 300 kvm un ēkas ar kopējo platību 48 000 kvm.

Teritorija ir norobežota, zemes gabals ir līdzens, regulāras taisnstūra formas, ar asfalta seguma laukiem gar teritorijā esošām ēkām.

Apbūves teritoriju veido 52 ēkas (Administratīvā ēka, ražošanas ēkas, noliktavas, saimniecības ēkas, tehniskās ēkas, darbnīcas).

Galvenais korpuss, sastāv no trim savstarpēji saistītām ēkām - tika izmantots biroju, kosmētiskās produkcijas ražošanas vajadzībām. Telpas ir labā tehniskā stāvoklī, tās ir uzturētas, koptas, izremontētas atbilstoši mūsdienu kvalitātes prasībām un atbilstoši ES prasībām. Telpu apdarē izmantoti sertificēti, telpu funkcijām nepieciešamie materiāli.
Telpu apdare - grīdas ar flīžu, slīpēta betona, linoleja, parketa; sienas - krāsojums, flīzes, tapetes; griesti - iekārtie, logi ar pakešu stiklojumu, tonēti. Telpas ir nodrošinātās ar apkuri, ventilācijas sistēmu, noliktavas telpas ar klimata kontroli, elektroapgāde veidota pa ražošanas - izmantošanas blokiem autonomi, ēkā ir lifti - 7 kravas, 1 pasažieru.
Ēkas 1.stāvā (kopējā platība 5302 kvm) ir izvietotas - reprezentācijas telpas - muzejs, apspriežu telpas, produkcijas veikals, ēdnīca, biroji, noliktavas, laboratorijas, ražošanas telpas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.
2.stāvā (kopējā platība 4775 kvm) ir izvietotas - apspriežu telpas, biroji, laboratorijas, ražošanas telpas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.
3.stāvā (kopējā platība 4732 kvm) ir izvietotas - biroji, laboratorijas, ražošanas telpas, doktorāts, sadzīves telpas, tehniskās telpas.
4.stāvā (kopējā platība 4789 kvm) ir izvietotas - biroji, laboratorijas, ražošanas telpas, noliktavas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.
5.stāvā (kopējā platība 1585 kvm) - biroji, laboratorijas, ražošanas telpas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.

Ēkā ir ražošanas - noliktavas telpas -11199 kvm (griestu augstums 4,65 m), biroja telpas - 4146 kvm, ēdnīcas - kafejnīcas telpas – 424 kvm, tehniskās (palīgtelpas - gaiteņi, dušas telpas, ģērbtuves u.tl.) - 3997 kvm.

Teritorijā, starp ielu un administratīvo korpusu, ir ierīkota autostāvvieta 40 automašīnām. Autotransportu ir iespējams novietot arī ārpus zemesgabala, uz Mālu ielas, tieši pie objekta, publiskajā bezmaksas autostāvvietā.

Ražošanas korpuss, sastāv no divām savstarpēji saistītām ēkām - tika izmantots noliktavu, kosmētiskās produkcijas ražošanas vajadzībām. Telpas ir labā tehniskā stāvoklī, 3. stāvu ēkas daļā ir uzsākti telpu rekonstrukcijas darbi.

Ēkas 1.stāvā (kopējā platība 5177 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas, noliktavas, sadzīves telpas, tehniskās telpas (siltummezgls, kompresoru telpa, u.tm.).
2.stāvā (kopējā platība 1896 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas, noliktavas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.
3.stāvā (kopējā platība 4732 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas, noliktavas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.

Ēkā kopā ražošanas - noliktavas telpas 5710 kvm (griestu augstums no 3,5 līdz 7.2m), biroja telpas - 344 kvm, tehniskās telpas - 1246 kvm.

Otrs ražošanas korpuss, sastāv no septiņām savstarpēji saistītām ēkām - tika izmantots noliktavu, ražošanas vajadzībām. Telpas ir labā tehniskā stāvoklī.
Ēkas 1.stāvā (kopējā platība 7729 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas - iepakojumu cehi (griestu augstums no 3-7 m), noliktavas (griestu augstums 3-6,9 m), sadzīves telpas, tehniskās telpas.
2.stāvā (kopējā platība 1494 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas (griestu augstums no 4,6 m).
3.stāvā (kopējā platība 1494 kvm) ir izvietotas - ražošanas telpas (griestu augstums no 4,6m).

Ēkā kopā izvietotas - ražošanas telpas (7268 kvm), noliktavas (3049 kvm), biroja telpas (102 kvm), sadzīves telpas, tehniskās telpas - 283 kvm.

Administratīvā - noliktavas ēka, sastāv no trim savstarpēji saistītām ēkām - tika izmantots biroju, noliktavu vajadzībām. Telpas ir labā tehniskā stāvoklī, nesen veikts remonts.

Ēkas 1.stāvā (kopējā platība 1126 kvm) ir izvietotas - biroju telpas, noliktavas (griestu augstums 5,85m), sadzīves telpas, tehniskās telpas.
2.stāvā (kopējā platība 640 kvm) ir izvietotas - biroju telpas, sadzīves telpas, tehniskās telpas.

Šobrīd teritorijā atrodas bijušās ražotnes "Dzintars" piederošā kustamā manta, kas sastāv no parfimērijas un kosmētikas ražošanas iekārtām, kā arī transporta un citām mantām, veidojot kopumā 749 vienības. Visu kustāmo mantu iespējams iegādāties par sertificēta vērtētāja novērtējuma summu, kas ir 534 300 EUR. Iekārtu pirkuma maksa ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

PIETEIKUMS

6 900 000 EUR

Cena m² 144 EUR / m²
Telpu platība 48 000 m²
Zemes platība 65 300 m²
Stāvs - / -
Telpu skaits -