Plašs birojs Rīgas klusajā centrā

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela

APRAKSTS

Plašs birojs Rīgas centrā renovētā ēkā ar skaistu kāpņutelpu ar liftu un plašu, labiekārtotu pagalmu. Birojs ir svaigi renovēts ar restaurētu podiņu krāsni, plašiem logiem, jauniem sanmezgliem, balkonu. Birojā ir gan plaša viesu uzgaidāmā telpa, gan reprezentatīvas sapulču telpas un dažādu platību kabineti - gan klasiskāki, gan vienkāršāki. Kopā birojā ir 10 telpas, uzgaidāmā zāle, noliktava, virtuve, 2 sanmezgli un balkons. Telpās izbūvēti kondicionieri, ir rezerves izeja un jauna ofisa virtuve.
Kr. Valdemāra ielā 33 ir moderns dzīvokļu un biroju komplekss, kura kopējā platība ir 12 000 m2. 2012. gadā tika atzīmēta simtgade kopš kompleksa celtniecības sākuma. Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā iekļautais jūgendstila īres nams rosīgajā galvaspilsētas centrā šodien ir pielāgots biroju vajadzībām, tāpēc būtisku daļu tā kopējās platības aizņem tieši biroji.
Papildus jāmaksā NĪN (0.21 EUR m2) un komunālie maksājumi. Optiskā interneta pieslēgums. Centrālā apkure (Rīgas Siltums), Iespēja nomāt stāvvietu vienai automašīnai pagalmā par 100 EUR mēnesī. Pagalmā un koplietošanas telpās tiek nodrošināta 24 stundu videonovērošana.
Teritorijā fiziskā apsardze.

PIETEIKUMS

3 482 EUR

Cena m² 10 EUR / m²
Telpu platība 348 m²
Zemes platība - m²
Stāvs 2 / 5
Telpu skaits 10