Par mums

Immostate ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kas nodrošina darījumu veikšanas, konsultāciju un pārvaldības pakalpojumus kopš 2004. gada. Mūsu darbības joma ietver dzīvojamo īpašumu, komercīpašumu un investīciju projektu segmentus, projektu attīstības konsultācijas, kā arī sertificētu nekustamo īpašumu vērtēšanu. Veicam nekustamo īpašumu pārdošanas un īres, vai nomas starpniecības darījumus, līgumu sagatavošanu, darījumu juridisko vadību, īpašumtiesību reģistrāciju zemesgrāmatā, kredītu piesaisti, investīciju risinājumus, jauno projektu koncepcijas izstrādes un attīstības konsultācijas, visa veida nekustamo īpašumu sertificētu vērtēšanu un nekustamo īpašumu pārvaldību, nodrošinot aktīvu ilgtermiņa vērtības saglabāšanu un pieaugumu.

Vīzija

Mūsu pamatvērtības ir atbildība, uzticamība un ilgtermiņa attiecību veidošana. Konsekventa rīcība atbilstoši uzņēmuma vērtībām un korporatīvajai kultūrai ar rūpēm par klientu interesēm.

Misija

Noturīga un plānveidīga rīcība mainīga tirgus apstākļos, radot mūsu klientiem drošu darījumu vidi, risinājumus un aktīvu vērtības pieaugumu.

Mērķis

Mūsu mērķis ir nodrošināt augstvērtīgus nekustamā īpašuma nozares pakalpojumus ekonomiskās un vidējās klases dzīvojamo īpašumu, visa veida komercīpašumu, investīciju projektu, konsultāciju, vērtēšanas un pārvaldības jomā.