Projekts CENTRUS

CENTRUS ir pilsēta pilsētā, kas nodrošina komfortablu dzīves telpu, augstvērtīgu vietu uzņēmējdarbībai un īpašu vietu atpūtai.

Būs pieejamas vairākas komerctelpas jaunajā kvartālā “Centrus”.Komercplatības atradīsies dzīvojamo māju Nr.1. un Nr.2. pirmajos stāvos ar kopējo platību 1 193 kv.m.. Ēkas un telpas tiks pabeigtas un nodotas ekspluatācijā līdz 2016.gada 1.aprīlim.

Mājā Nr.1.: Komerctelpu fasādes daļa iziet uz Dzirnavu ielu. Telpās ir trīs ieejas no fasādes puses un viena no pagalma puses. Telpas iespējams ērti sadalīt vēl divās vai vairāk komerctelpās. Kopējā platība telpām pirmajā stāvā sastāda 440 kv.m.

Mājā Nr.2.: Komerctelpu fasādes daļa iziet uz Promenādes pusi ar tai raksturīgo aktīvo gājēju un dienas ritmu. Kopumā no Promenādes puses ir trīs ieejas. Kopējā platība telpām pirmajā stāvā sastāda 753 kv.m.

Jaunizveidotais projekts Centrus atrodas aktīvākajā Rīgas centra daļā, kvartālā, ko ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Barona iela.

Centrus tuvāko apkaimi ieskauj lielākā daļa no galvaspilsētas ievērojamākajām vēsturiskajām un modernākajām vietām un ēkām. Šeit sastopas izklaides un kultūras pasaules – teātri, mākslas galerijas, koncertzāles un kinoteātri, dažādi restorāni, kafejnīcas, tirdzniecības centri, veikali, tirgotavas, konditorejas, fotodarbnīcas, krogi, kā arī bankas, valsts un pašvaldības iestādes.

Ērta sabiedriskā transporta kustība, taksometri, velokultūra, tuvumā esošās pilsētas transporta maģistrāles nodrošina ērtu nokļūšanu uz starptautisko lidostu “Rīga”, Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju, Rīgas autoostu, Rīgas pasažieru ostu un jahtu piestātnēm. Tikai pusstundas brauciena attālumā no Rīgas ir kūrortpilsēta Jūrmala ar Rīgas jūras līča piedāvāto izcilo atpūtu un aktīvo vasaras koncertu un izklaides dzīvi.

SIA IMMOSTATE ir oficiāls sadarbības partneris jaunā kvartāla CENTRUS ekskluzīvo dzīvokļu un komerctelpu tirdzniecībā.

Artūrs Obrickis: + 371 22 300 777, arturs.obrickis@immostate.lv

2014.09.27