Lielisks īpašums Salaspils novadā

Salaspils novads, Tēraudi , Avoti 6

APRAKSTS

Piedāvājam iegādāties lielisku īpašumu Salaspils novadā,Tēraudos.Rīga atrodas vien 25 minūšu brauciena attālumā.Īpašums ir pilnībā apzaļumots un kopts.To ieskauj sēta 51 metru garumā un granīta akmeņu valnis.Teritorijā ar kopējo platību 1632 m2 ir mauriņš ar automātisko laistīšanu,tā ir apgaismota un bruģēta. Lieliska lieta ir dīķis ,kurā ir ielaistas zivis un var atvēsināties pēc pirtošanās.Pie mājas ir terase un garāža (ar saimniecības plauktiem) vienai automašīnai . Logiem ir žalūzijas un moskītu tīkli.
Mājā ir vējtveris ar logu, pilnībā aprīkota virtuve,indukcijas /gāzes plīts Candy,cepeškrāsns AEG,Siemens trauku mazgājamā mašīna,nosūcējs Shclosser.Divdurvju ledusskapis Blomberg.Virtuve un vannasistaba ar apsildāmo grīdu. Darbojošs kamīns.Pie virtuves ir paliela 4,5 m2 saimniecības (pieliekamais) telpa.Pirmajā stāvā vēl ir patīkama viesu istaba un darba istaba ar Jotul krāsni. Otrajā stāvā ir divas guļamistabas, katra 16,5 m2.

Māja neprasa ieguldījumus un ir lēta ekspluatācija.

Teritorijā ir guļbaļķu pirtiņa 60 m2 divos stāvos, ar terases grīdu apkārt. Vēl ir jauka siltumnīca un šķūnis malkai un saimnieciskām lietām.

Divi Dziļurbumi ,viens uz māju ,otrs uz pirtiņu,Bioloģiskā tualete,liels pagrabs,ūdens filtrs,ūdens padeves truba ir siltināta ,lai tā ziemā neaizsalst.
Teritorijā un mājai ir video novērošana ,signalizācija un apsardze.

īpašumam nav ķīlu un kredītu

PIETEIKUMS

174 990 EUR

Cena m² 1 699 EUR / m²
Telpu platība 103 m²
Zemes platība 1 632 m²
Stāvs - / 2
Telpu skaits 5