Lieliska iespēja Jūrmalā iegādāties jauku mājvietu ģimenei

Jūrmala, Promenādes iela

APRAKSTS

Piedāvājam jauku ģimenes māju Dzintaros ,Promenādes ielā.Māja ir divos stāvos ar kopējo platību 154,5 m2, zemes platība 665 m2..Ar iekoptu ābeļdārzu un diviem šķunīšiem un āra terasi.Kopējais zemes īpašums ir 1160 m2. Iebraukšanas ceļš -servitūts. Auto novietošana brīvi trīs 3 a/m.
Mājā ir trīs dzīvokļi ,tā ir sadalīta trīs daļās ,katra no tām ar atsevišķu ieeju.Divi dzīvokļi ar kopējo platību 118 m2 ir apdzīvoti. Viens no dzīvokļiem 36,5 m2 ir neremontēts.
Ir iespēja netraucēti dzīvot divām vai pat trīs ģimenēm. Pirmajā stāvā ir trīs istabas ( divas guļamistabas,viesistaba ar izeju uz dārzu) ,virtuve un vannas istaba ar vannu un WC. Ir divas tehniskas palīgtelpas.
Otrajā stāvā - arī trīs izolētas istabas ,vannasistaba ar dušu un WC un maza virtuves daļa.Mājai ir pilsētas ūdens un vietējā kanalizācija,siltais ūdens no ūdens boilera un elektriskais apkures katls.
2019 gada oktobrī tiks pieslēgta pilsētas kanalizācija.
Jauka ,klusa vieta ,ar labu infrastruktūru .Netālu sabiedriskā transporta pietura.Līdz jūrai 30 minūšu pastaiga,līdz Lielupei 15 min.Rīgas centrs 20 min brauciena attālumā.

Lieliska iespēja Jūrmalā iegādāties jauku mājvietu ģimenei

PIETEIKUMS

99 000 EUR

Cena m² 639 EUR / m²
Telpu platība 155 m²
Zemes platība 665 m²
Stāvs - / -
Telpu skaits 8