Ģimenes Māja Baložos

Ķekavas novads, Kāpu iela

APRAKSTS

Pārdod lielisku un plašu īpašumu labiekārtotā Ķekavas novada - Baložos. Plašs 1140 m2 zemes gabals, mājas kopējā platība ar pagarbstāvu un garāžu 501,2 m2,no tās dzīvojamā platība 139,8 m2. Viss ir nodots ekspluatācijā.
Māja: Dzelzsbetona pārsegums ,mūra kāpnes , būvēta 1997.gadā.
Telpu plānojums: 1.stāvs – priekšnams ( vējtveris) ar izeju uz garāžu,koridors,viesu WC,sauna un atpūtas zona ,Dušas telpa,veļas telpa,garderobes telpa,virtuve -ar visu iebūvēto tehniku, plaša viesistaba ar kamīnu, atpūtas zona.No viesistabas izeja uz āra terasi ar āra kamīnu.
2.stāvs – plaša halle, četras guļamistabas, vannas istaba, no lielās guļamistabas izeja uz garderobi un vannas istabu ar logu. Otrajā stāvā no halles ir izeja uz balkonu.
Māja tiek apkurināta ar gāzi , kā arī mājā ir iespējama cietā kurināmā apkure un elektro apkure ,centralizēts pilsētas ūdens un kanalizācija, trīsfāžu elektrība. Ir arī sava spice dārza laistīšanai- Springler laistīšanas sistēma speciāli iebūvēta.
Saimniecības telpas atrodas pagrabstāvā ,kur arī ir plaša biljarda zāle ar atpūtas zonu, automātiskie garāžas vārti.
Teritorija iežogota, dzīvžogs tūjas bruģēts pagalms un celiņi. Teritorijā ir iekopts dārzs – plašs zālājs,koki.
Infrastruktūra lieliska.13 km līdz Rīgai , laba sabiedriskā transporta kustība –Skolas ,bērnudārzi,kultūras nams ,velo celiņš ,sporta zāle.
Lieliska māja ģimenei

PIETEIKUMS

224 000 EUR

Cena m² 447 EUR / m²
Telpu platība 501 m²
Zemes platība 1 140 m²
Stāvs - / 2
Telpu skaits 6