Ērta un plaša privātmāja Mārupē

Mārupes novads, Mēmeles iela

APRAKSTS

Piedāvājam iegādei plašu, pilnībā aprīkotu privātmāju, klusā un zaļā privātmāju rajonā - Mārupē.
Īpašums sastāv no 1450 kv.m plaša zemesgabala un divstāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 345 kv.m.

Mājas pirmajā stāvā izvietota - halle, plaša viesistaba ar kamīnu un izeju uz skaisti iekoptu dārzu, virtuve, atpūtai un relaksācijai - atpūtas zona ar saunu, saimniecības/mantu uzglabāšanas telpa, viesu tualete, garāža divām a/m. Mājas otrajā stāvā atrodas halle, vannasistaba bērniem, garderobe, un četras atsevišķas guļamistabas, no kurām galvenā - plaša guļamistaba ar kamīnu, savu vannasistabu, darba kabinetu un balkonu.

Māja ir pilnībā mēbelēta, virtuve aprīkota ar kvalitatīvu sadzīves tehniku. Papildus komfortam māja aprīkota ar 'Mitsubishi Electric" kondicionēšanas sistēmu, ekonomisku gāzes apkures sistēmu 'Junkers" ar papildus automātiku, uzstādīta ūdens mīkstināšanas iekārta, kā arī recirkulācijas sistēma karstajam ūdenim.

Labiekārtots, skaisti iekopts dārzs ar automātisku dārza laistīšanas sistēmu. Bērnu labsajūtai un izklaidei - rotaļu laukums ar šūpolēm un basketbola laukumu.

Pieslēgtas visas pilsētas komunikācijas - ūdens, kanalizācija, optiskais internets, elektrība, gāze. Asfaltēti piebraucamie ceļi, ielas apgaismojums.

Lieliska atrašanās vieta – tuvumā atrodas viss, kas nepieciešams ērtai un komfortablai dzīvošanai – skolas un bērnudārzi, lielveikali, aktīvās atpūtas iespējas. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.

PIETEIKUMS

329 000 EUR

Cena m² 954 EUR / m²
Telpu platība 345 m²
Zemes platība 1 450 m²
Stāvs - / 2
Telpu skaits 7