Dzīvoklis Māras Dārzos

Rīga, Liepājas iela

APRAKSTS

Piedāvājam iegādāties izcilu trīsistabu dzīvokli kvalitatīvajā Āgenskalna jaunajā projektā Māras Dārzi!
Projektu veido divas 6 stāvu ēkas, kurās ir izvietoti dažādām prasībām atbilstoši dzīvokļi .Ēkām ir eleganta fasāde, kas vienlaikus apvieno seno ar moderno, būvniecībā izmantoti augstvērtīgi materiāli - marmora un akmens flīzes, ventilējamās fasādes un plaši augstākās kvalitātes koka pakešu logi.
Dzīvoklis atrodas mājas ceturtajā stāvā ar plašiem panorāmas logiem, kas ļauj pilnībā pārskatīt apkārtnes burvību un plašu terasi ap 10 kv.m ,ar brīnišķīgu skatu uz Māras dīķi.
Dzīvoklī ir pārdomāts plānojums - koridors liela viesistaba apvienota ar virtuves zonu, izeja uz lielo terasi, viena liela vannas istaba un divas atsevišķas guļamistabas .
Dizainēts projekts, kvalitatīvi veikts remonts - ozolkoka grīdas, flīžu grīdu apsilde vannasistabā, iebūvēta virtuve ar visu nepieciešamo tehniku,mēbelēts un gatavs lietošanai!
Dzīvoklī ir arī neliela saimniecības telpa, iebūvētie skapji guļamistabā un priekšnamā! Pagalms ir zaļš un iekopts, tajā atrodas bērnu rotaļu laukums.
Par drošību gādā diennakts apsardze un teritorijas video novērošana.
Dzīvoklim ir zemi komunālie maksājumi.
Neskatoties uz zaļo apkārtni un neiedomājamo klusumu, projekts atrodas vietā ar pilnībā attīstītu infrastruktūru. Labi attīstīti ir sabiedriskā transporta pakalpojumi.Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas Āgenskalna tirgus, dažādi veikali, kafejnīcas un restorāni. Netālu atrodas arī ģimnāzija, skolas un bērnudārzi.
Dzīvoklis cilvēkiem, kas novērtē kvalitāti!


PIETEIKUMS

220 000 EUR

Cena m² 2 136 EUR / m²
Telpu platība 103 m²
Zemes platība - m²
Stāvs 4 / 6
Telpu skaits 3