Jauns dzīvoklis ar balkonu. Ar pilnu apdari un virtuves iekārtu.

Rīga, Stabu iela

APRAKSTS

Mūsdienīgs jaunas dzīvojamās mājas projekts Rīgas vēsturiskajā centrā, Stabu ielā. Māja atrodas starp jūgendstila un klasicisma ēkām, netālu no Valmieras ielas, blakus gleznainajai Ādmiņu ielai. Ēka tiek būvēta ar savu unikālo arhitektūras ideju - dzīvokļiem ir plašas lodžijas, bet augšējos stāvos – terases, kas atklāj skatu uz skaisto pilsētas panorāmu. Fasāde ir rotāta ar mākslinieciskiem dekoriem. Projekta autors - arhitekts Guntis Grabovskis.

Septiņu stāvu ēkā ir 33 dzīvokļi un divas tirdzniecības telpas. Pagalmā ir vieta 16 automašīnām, velosipēdu novietnes un bērnu rotaļu laukums.
Ēkai ir stikla fasāžu sistēma, dubultā izolācija, augsta energoefektivitātes klase, alumīnija logu rāmji, trīskāršs stiklojums, ātrgaitas lifts. Apdarē ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli – akmens un keramikas flīzes ar glazūru, stikla mozaīka, dabīgā ozola parkets un itāļu santehnika. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari.

Projektā izvēlei tiek piedāvāti 1 - 4 istabu dzīvokļi, platībā no 43 līdz 100 kv.m. / 96 000,00 EUR - 240 000,00 EUR. Dzīvojamo platību papildina plati balkoni ar žalūzijām, augšējos stāvos - terases.

Ēkas celtniecība uzsākta 2018. gadā. Nodošana ekspluatācija paredzēta 2020. gada vasarā.

PIETEIKUMS

165 792 EUR

Cena m² 2 403 EUR / m²
Telpu platība 69 m²
Zemes platība - m²
Stāvs 5 / 7
Telpu skaits 2