Brīnišķiga māja ar labu plānojumu Rīgas zaļajā zonā

Rīga, Mergupes iela

APRAKSTS

Pārdod vienstāvu privātmāju slēgtā ciematā Rīgā, projektā Juglasciems. Māja tiek pārdota ar pilnu iekšējo apdari, iebūvētām mēbelēm un gaismas ķermeņiem.
Zemes gabala platība- 1461 m2. Ap māju ir iekopts zālājs, dekorativie koki un krūmi, mūzzaļie augi.
Mājas plānojums paredz plašu dzīvojamo istabu ar kamīnu, atsevišķu virtuvi, 3 guļamistabas, vannas istabu ar noliktavas un veļas telpu, garderobes istabu. No katras istabas ir izeja uz terasēm.
Mājā ir visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure, kanalizācija, ūdensvads, lietus kanalizācija, kabeļtelevīzija, ātrgaitas internets.
Māja ir būvēta energoefektīva, ar funkcionāli pārdomātu ērtu plānojumu. Mājas būvniecībā izmantotie materiāli ir ilgmūžīgi un pamatīgi- dzelzbetona pamati, ārsienas - vieglbetona bloki. Mājas apdarē izmantotas koka detaļas.
Veidojot pilsētciematu Juglasciems ir izmantoti parka plašuma un dārza akcenti, formas ir vienkāršas, pievilcību veido māju faktūru un proporciju saskaņa, ēkas tiek projektētas vienotā, mūsdienīgā stilā. Projektā ir diennakts apsardze, asfaltētas ielas un labiekārtota teritorija.
Apkārt projektam ir priežu mežs, Juglas upe ar peldvietām - 200 m attālumā, Juglas ezers- 1,6 km. Līdz Rīgas centram- 13 km.PIETEIKUMS

180 000 EUR

Cena m² 818 EUR / m²
Telpu platība 220 m²
Zemes platība 1 461 m²
Stāvs - / -
Telpu skaits 4