2 istabu dzīvoklis rekonstruētā ēkā

Rīga, Spirgus

APRAKSTS

Ēka Spirgus ielā 4 celta 1930.gadā, savukārt tās pilna rekonstrukcija veikta 2018.gadā. Ēkā ir septiņi nelieli vienas un divu istabu dzīvokļi ar ērtiem un pārdomātiem plānojumiem.

Piedāvājam iegādāties 2 istabu dzīvokli ēkas 2 stāvā.Logi vērsti uz fasādes un pagalma pusi. Dzīvokļiem ir veikti visi nepieciešamie apdares darbi. Iežogotajā, slēdzamajā mājas pagalmā ir padomāts par automobiļu stāvvietām katram dzīvoklim.
Ēka ir siltināta, tai uzstādīti kvalitatīvi siltumu uzturoši logi, mājā ir izbūvēta ekonomiska gāzes kondensāta tipa apkures sistēma, Projekts Spirgus ielā 4 atrodas klusajā un mierīgajā Bieriņu apkaimē, kurā vēl šodien jaušama mazpilsētas gaisotne un dominē zema apbūve. Starp kluso privātmāju pagalmiem slejas rekonstruēts koka 7 dzīvokļu nams ar iedvesmojošu pagātni un drošu skatu nākotnē tās iemītniekiem.
Bieriņos ir labi attīstīta infrastruktūra – pāris minūšu gājiena attālumā atrodas gan vairākas sabiedriskā transporta pieturvietas, gan veikali, skolas un bērnudārzi, kā arī, Mārupītes zaļais veloceliņš. Tas laiskos iemītniekus 20-30 minūšu laikā aizvedīs līdz pat pašam pilsētas centram. Tāpat, 200 metru attālumā no ēkas atrodas Mārupītes dabas parks, kur droši un mierīgi pavadīt brīvos vakarus gan ģimenes, gan draugu lokā izjūtot dabas tuvumu un baudot latviešu tēlnieku mākslas darbus.


PIETEIKUMS

75 200 EUR

Cena m² 1 600 EUR / m²
Telpu platība 47 m²
Zemes platība - m²
Stāvs 2 / 2
Telpu skaits 2